Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

парк у Львові

Четвер, 4 листопада 2021, 13:00

Адамик просить у Садового визначити межі всіх парків Львова

парк у Львові

Депутати ЄС направили звернення до Андрія Садового з проханням визначити межі всіх львівських парків, щоб захистити їх від забудови.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради, голова фракції Європейська Солідарність Петро Адамик на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 4 листопада, на сесії Львівської міської ради Петро Адамик направив звернення до міського голови Львова Андрія Садового щодо оформлення землекористування та визначення меж всіх львівських парків, а також дати доручення щодо розробки поетапного плану оформлення земельних ділянок усіх парків із графіком виконання та прогнозованою сумою витрат.

"Я переконаний, що найкращим способом захисту наших парків від забудови є оформлені належним чином права на земельні ділянки, де розташовані парки, а також і юридично закріплені межі парків. У цьому випадку ми унеможливимо майбутні маніпуляції та захистимо місця нашого дозвілля.
Цей процес має бути прозорим та зрозумілим. Кожен львівський парк мусить мати кадастровий номер, оскільки у такому випадку земельні ділянки будуть зареєстровані в Державному земельному кадастрі з чіткими межами та обмеженнями" – написав Петро Адамик.

За його словами, сьогодні ще 12 парків міста потребують встановлення меж та оформлення права землекористування, а щодо інших ця процедура ще триває.

"Зрозуміло, що оформлення меж, погодження з суміжними користувачами, отримання висновків контролюючих органів є процедурою тривалою та недешевою. А з огляду на те, що попереду у нас формування бюджету Львова на 2022 рік, то слід спланувати відповідні видатки на оформлення парків нашого міста та не затягувати цей процес" – додав Адамик.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.