Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Данило Книшук

lvivpalace.art

Понеділок, 8 листопада 2021, 14:25

У Львівському палаці мистецтв проходить онлайн-виставка Данила Книшука

Данило Книшук

Львівський палац мистецтв презентує онлайн-виставку Данила Книшука "Відомі постаті України".

Про це повідомила пресслужба Львівського палацу мистецтв.

З 2 листопада Львівський Палац Мистецтв презентує онлайн авторську виставку скульптора Данила Книшука "Відомі постаті України".

Для огляду відвідувачів представлені понад 25 скульптурних образів відомих особистостей, таких як: Андрей Шептицький, Іван Франко, Любомир Гузар, Мирослав Попович, Мирослав Скорик, Євген Станкович, Валентин Сільвестров, Ліна Костенко, Іван Марчук, Іван Малкович, Василь Ломаченко, Володимир Кличко, Лесь Задніпровський, Валерій Козлов, Сергій Жадан, Остап Ступка, Дмитро Ткаченко, Олександр Печериця, Світлана Стоян, Тетяна Олексенко-Жирко, Наталія Ярошенко, Павло Піскун, Олег Виноградов, Ігор Рудник, Ніна Скочко, Василь Якимович.

Основна мета проєкту − розкриття багатого внутрішнього світу обдарованих і креативних людей через скульптурні образи, а також виховання почуття гідності та патріотизму справжніх українців.

Автор проєкту − скульптор Данило Михайлович Книшук. Він народився 2 грудня 1978 року у Києві. До 2005 року проживав в м. Івано-Франківськ, де закінчив Національний технічний університет нафти і газу.

З 2000 року займався творчою діяльністю, графікою та скульптурою. У 2012 році закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури за спеціальністю "Монументальна скульптура". З 2012 року також займався любительською журналістикою. Був учасником та переможцем багатьох скульптурних конкурсів. Зараз проживає та працює у Києві.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.