Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Інна Свистун

П'ятниця, 26 листопада 2021, 15:27

Свистун отримає нові комп'ютери у фірми, власники якої дотичні до Козицького

Інна Свистун

Управління комунальної власності міськради замовило за майже 200 тисяч гривень нову техніку у фірми, власники якої дотичні до Зіновія Козицького.

Управління комунальної власності Львівської міської ради провело закупівлю у системі ProZorro на придбання комп'ютерної техніки, яку переможець тендеру має доставити до 20 листопада 2021 року. 

Участь у аукціоні взяли ДП "Орт-сервіс" ТОВ "Орт" та споживче товариство "Міські інформаційні системи", які запропонували доставити комп'ютерну техніку за 199 860 грн й 199 964 грн відповідно. Переможцем обрали ДП "Орт-сервіс" ТОВ "Орт", а початкова вартість закупівлі становила 200 000 грн.

Всього управління комунальної власності замовило 8 одиниць комп'ютерної техніки: ноутбук, 4 персональні комп'ютери та 3 багатофункціональні пристрої.

Основні характеристики техніки: 

- ноутбук Lenovo ThinkBook 15 або еквівалент із діагоналлю екрана не менше 15,6 дюйма вартістю орієнтовно у 25 000 грн;

- 4 персональні комп'ютери орієнтовною вартістю у 25 000 грн з операційною системою Windows 10;

- 3 багатофункціональних пристрої Canon image Runner 1643i або еквівалент орієнтовною вартістю у 25 000 грн.

Гарантія на техніку має складати від 12 до 24, вся продукція повинна бути новою. У закупівлі не вказано, для якої роботи вона використовуватиметься.

Фінансуватиметься закупівля з міського бюджету Львова.

За даними аналітичної системи YouControl, ДП "Орт-сервіс" ТОВ "Орт" зареєстроване у Львові з 1998 року, займається ремонтом і технічним обслуговуванням машин і устатковання промислового призначення. Власниками фірми є львів'яни Андрій Кінах, Степан Бачо й Олексій Андрюсяк, а також їхня фірма ТОВ "ОРТ".

Степан Бачо та Олексій Андрюсяк спільно із Зіновієм Козицьким, батьком голови Львівської ОДА Максима Козицького, володіють львівською фірмою ТзОВ "АБК-технології", що займається консультуванням з питань інформатизації.

Додамо, управління комунальної власності міськради з 2017 року очолює Інна Свистун.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.