Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

парк у Львові

Четвер, 16 грудня 2021, 12:39

У Львові передбачили 200 тисяч на створення сайту про львівські парки

парк у Львові

Управління екології міськради замовило за майже 200 тисяч гривень у львівського підприємця створення сайту про парки Львівської ОТГ.

Управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради провело тендер у системі ProZorro на послуги з розробки веб-порталу "Парки Львівської міської територіальної громади", які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2021 року.

Аукціон стартував 18 листопада, на ного подався лише один учасник – ФОП Любомир Олійник, що запропонував розробити сайт за 198 900 грн. Його й визнали переможців торгів, а очікувана вартість послуг становила 199 000 грн.

Як вказано у закупівлі, сайт має інформувати мешканців Львівської ОТГ про розвиток парків, різноманітніі заходи та події, а також про проведення ремонтних робіт – "забезпечити належне висвітлення інформації про парки громади, надати можливість своєчасного та достовірного інформування мешканців про заходи та події в парках, підвищити співпрацю задля розвитку паркових територій".

Сайт повинен бути:

- двомовним – українська та англійська мови;

- правильно відображатися на смартфонах;

- з можливістю збільшувати шрифт і перемикати веб-порталу на чорно-білу і інші кольорові версії для людей з вадами зору.

Дизайн сайту має бути простим та складатися із розділів:

- головна сторінка – фотослайдер найцікавіших місць, карта, вікна з можливістю пошуку парку за активністю або паркової інфраструктури, статті та новини;

- розділ "Парки" – кожен парк повинен мати свою окрему сторінку із таким наповненням: мінімум 3-5 фото у фотослайдері з короткими описами; карту, на яку виведені за наявності маршрути/найцікавіші місця; характеристику тварнииного та рослинного світу; короткий опис парку;

- розділ "Долучайтеся" – громадські, волонтерськиі проекти, на які відкрита реєстрація та розділ, де можна фінансово підтримати парк;

- розділ "Новини" – для публікування новини, статей;

- розділ "Ідеї пригод" – розділ статей;

- розділ "Безпека" – опис правил поведінки у парках.

Загалом переможець тендеру має розробити контент для 40 парків.

За даними аналітичної системи YouControl, Любомир Олійник зареєстрований як фізична особа-піждприємець з 2002 року у Львові, займається комп'ютерним програмуванням.

Олійник спільно із львів'янином Сергієм Терещенком є співвласником громадської організації "Творча майстерня "Штука", а також створив у червні 2021 року спільно із Ігорем Огурою фірму "Елібрі", яка окрім комп'ютерного програмування займається й виданням книг, довідників і каталогів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.