Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Зоряна Довганик

Фб Довганик

Середа, 1 грудня 2021, 13:12

Зоряна Довганик пролонгувала своє перебування біля мощей Садового

Зоряна Довганик

Зоряну Довганик призначили на посаду радниці міського голови Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні, 1 грудня, під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий, з 30 листопада керівницю управління освіти Львівської міськради Зоряну Довганик перевели на посаду радниці міського голови.

Натомість виконуватиме обов'язки начальника управління освіти керівниця відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти Леся Васюта.

"Зоряна Довганик від сьогодні працює штатним радником міського голови. Я попросив взяти на себе обов'язки керівника управління освіти Лесю Васюту" – заявив Андрій Садовий. 

Зазначимо, Зоряна Довганик очолювала управління освіти Львівської міської ради з липня 2017 року. До цього вона працювала заступницею начальника управління з питань освітньої політики управління освіти міськради, а з 2015 року була заступницею з питань розвитку освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради.

З 2011 до 2013 року Довганик працювала на посаді начальниці відділу кадрів ПРАТ "Страхова компанія "Граве Україна", була координаторкою проекту "Економічний та соціальний розвиток Львівської області" та вчителькою географії ЛНВК школа-садок "Провесінь".

У 2020 році Довганик задекларувала 535 тисяч гривень зарплати та збільшила свою готівку на 100 тисяч.

Додамо, у Андрія Садового є вісім штатних радників: Василь Абаімов, Сергій Бабак, Зоряна Довганик, Олександр Косолапов, Тетяна Науменко, Ірина Оршак, Оксана Рубай та Андрій Шевців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram