Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

санаторій "Немирів"

ua.sobieski.lubaczow.com.pl

Четвер, 2 грудня 2021, 10:16

Немирівська міська лікарня функціонуватиме у приміщеннях санаторію

санаторій "Немирів"

Приміщення санаторію у смт Немирів на три роки залишили в оперативному управлінні Немирівської міської лікарні.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Вчора, 1 грудня, постійна комісія з питань комунального майна Львівської обласної ради вирішила на три роки залишити в оперативному управлінні на балансі комунального некомерційного підприємства Яворівської міської ради "Немирівська міська лікарня" приміщення комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний протитуберкульозний санаторій" у смт Немирів.

З відповідною пропозицією до комісії звернулися депутати Яворівської міської ради, аргументуючи доцільність забезпечення надання паліативної допомоги важкохворим мешканцям громади, району та області, а також збереження та використання за призначенням будівель та споруд на території району.

Зазначимо, відповідно до рішення обласної ради від листопада 2020 року приміщення колишнього санаторію впродовж року використовувалося для надання паліативної медичної допомоги. За словами головного лікаря Немирівської міської лікарні Павла Ткачука, за рік вдалося підписати пакети на фінансування медичних послуг з Національної служби здоров’я, збільшити кількість лікарняних ліжок з 60 до 100, влаштувати на роботу додатково 26 працівників.

"Ми опалюємо усі  5 корпусів приміщення, наводимо лад, впорядкували велику територію навколо, а також вкладаємо кошти. Наприклад, придбали й встановили генератор, вартість якого становила 360 тис. грн" − наголосив Павло Ткачук.

Члени комісії рекомендували продовжити оренду на три роки та через три роки  заслухати  звіт щодо функціонування закладу й розглянути можливість продовження угод на використання приміщень. Остаточне рішення прийматимуть депутати на найближчому сесійному засіданні Львівської обласної ради.

"Розвиток лікарні очевидний, це важливий фактор в умовах реформ та особливо в період пандемії, коли якісні медичні послуги скрізь необхідні. Тому депутати підтримали пропозицію продовження терміну використання приміщень колишнього санаторію та функціонування в них міської лікарні. Ми зацікавлені в ефективному використанні обласного майна та наданні якісних послуг мешканцям Львівщини" − пояснив в.о. начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради Тарас Зозуля.

Нагадаємо, у 2017 році суд визнав незаконною приватизацію санаторію у Немирові.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.