Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

дозвілля дітей

П'ятниця, 24 грудня 2021, 14:39

У 2022 році харчування для учнів початкових класів Львова залишиться безкоштовним

дозвілля дітей

Львівські депутати продовжили програму безплатного харчування дітей та учнів у школах міста на 2021 рік.  

Сьогодні, 23 грудня, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили програму безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти м. Львова на 2022 рік.

"За" проголосували 48 депутатів.

Програма поширюється на учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Львова, дітей із багатодітних сімей, що виховуються і навчаються у закладах освіти Львова, дітей з особовими освітніми потребами.

Крім цього безкоштовне харчування також надається дітям учасників АТО, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям медиків, які померли від Covid-19.

"Завданням програми є фінансова підтримка та соціальний захист дітей та учнів закладів освіти Львова через забезпечення їх безоплатним одноразовим харчуванням у закладах загальної середньої освіти та надання безкоштовного харчування у закладах дошкільної освіти Львова" – йдеться в ухвалі.

Станом на сьогодні у 1-4 класах шкіл Львова навчаються 35 830 учнів, що на 1185 більше, ніж на кінець грудня 2020 року. З них 3 106 – діти з багатодітних сімей, що виховуються у дошкільних закладах освіти Львівської МТГ, 8 391 – діти із багатодітних сімей, що навчаються у закладах загальної середньої освіти Львівської МТГ.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.