Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Андрій Садовий

П'ятниця, 24 червня 2022, 16:54

Садовий в час війни не скасував фуршети у мережі ресторанів !Fest

Андрій Садовий

Адміністрація міського голови Львова витратить майже 150 тисяч на харчування у ресторанах мережі !Fest.

Департамент "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради провів закупівлю у системі ProZorro на послуги з організації харчування, які переможець тендеру має надавати міськраді до 31 грудня 2022 року. 

Аукціон стартував ще 14 лютого, участь у ньому взяла підприємниця Юлія Стефанюк, яка запропонувала свої послуги міськраді за 149 250 грн. Її визнали переможницею торгів, а початкова вартість закупівлі становила 150 000 грн.

Як вказано у закупівлі, мерія замовила 12 послуг з організації харчування орієнтовно на 375 осіб в рамках забезпечення харчування учасників загальноміських подій у 2022 році в закладах громадського харчування (кафе, ресторан).

Як наголосили у міськраді, кафе чи ресторан має знаходитися у центрі Львова, мати клас "люкс" або "вищий", вміщати 50 і більше осіб (для організації харчування у форматі бенкету або фуршету).

Крім цього, закладі громадського харчування має бути оснащений сучасним обладнанням, меблями та посудом, мати кондиціонери або централізовану систему клімат-контролю, гардеробну, а персонал, що обслуговує, та кухарі повинні мати спеціальну освіту та досвід роботи.

Основними вимогами до харчування є якість, також запропоновані страви та напої мають відповідати позиціям наявного на момент проведення заходу меню закладу.

Фінансуватиметься закупівля з міського бюджету Львова. Закупівлю після проголошення воєнного стану в Україні не скасували.

За даними аналітичної системи YouControl, Юлія Стефанюк зареєстрована як фізична особа-підприємець з 2009 року у Львові, займається діяльністю ресторанів, наданням послуг мобільного харчування. Вона разом із власником ТзОВ "Холдинг емоцій "!Фест" Андрієм Худом є співвласницею ТОВ "Мережа ресторанів "Фест".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.