Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Вівторок, 1 березня 2022, 16:32

За п'ять дні Львівщина прийняла більше 40 тисяч переселенців

Львів

На територію області прибуло понад 40 тисяч вимушених переселенців.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Станом на сьогодні, 1, березня, на території Львіввської області офіційно перебувають 40 тисяч вимушено переселених осіб.

"У нас сформований спеціальний гуманітарний штаб, який займається поселенням. Відбувається постійна комунікація з головами територіальних громад, з блокпостами. Діє постійна телефонна лінія 112, за якою кожен може отримати корисну інформацію.

Близько 40 тисяч громадян офіційно тут, ми працюємо спільно з головами громад, щоб усіх розмістити. Звісно треба брати до уваги те, що неофіційно прибулих на Львівщину людей значно більше" – наголосив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

За його словами, у школах Львівщини, спортивних спорудах можна організувати додатково 30-40 тисяч місць. Крім цього, до стадіону "Арена Львів" курсує спеціальний автобус з залізничного вокзалу. 

Нагадаємо, ще 25 лютого у Львові розгорнули центр для тимчасово переміщених осіб на стадіоні "Арена Львів", також у всіх районах Львівщини запрацювали штаби, куди можна приносити гуманітарну допомогу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram