Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

черги на кордоні

Середа, 2 березня 2022, 17:00

За шість днів кордон з Польщею перетнули понад 450 тисяч українців

черги на кордоні

Станом на 1 березня до Польщі в'їхали понад 453 тисячі українців.

Про це повідомляє Польське радіо.

З четверга, 24 лютого, на пунктах пропуску з Україною польські прикордонники пропустили понад 453 тисяч людей, які тікають від російської війни в Україні. 

Натомість за останню добу до Польщі передбалися 98 тисяч українців. У четвер, 24 лютого, до Польщі з України прибуло 31,2 тисяч осіб, 25 лютого – 47,5 тисяч, 26 лютого – 77,3 тисяч, 27 лютого – 97,3 тисяч, 28 лютого – 100 тисяч.

"Всі особи пропущені. Більшість осіб, які перетинають кордон, мають документи, навіть ті, хто не є громадянами України. Якщо їх не мають, то проводиться так звана поглиблена перевірка. Цих осіб везуть із прикордонних переходів до відділень Прикордонної служби, щоб не перекривати рух. Підтверджується їх особу, також за погодженням із консульствами", – повідомила речниця Прикордонної служби Польщі Аанна Міхальська.

Нагадаємо, польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму,  а Укрзалізниця призначила низку евакуаційних рейсів з Києва до Львова та на захід України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram