Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

Середа, 9 березня 2022, 10:05

За добу західний кордон України перетнуло понад 120 тисяч людей

пункт пропуску

Пасажиропотік зменшився на 10%, порівняно із попереднім днем.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу 8 березня державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 120 тисяч осіб та майже 15 тисяч транспортних засобів. Пасажиропотік зменшився приблизно на 10%, порівняно із 7 березнем.

"Минулої доби на виїзд з України прослідували 106 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – понад 75 тисяч людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. У результаті цього на даному напрямку все ще зберігаються накопичення людей і автомобілів" – наголосили у Держприкордонслужбі.

Також за минулу добу до України прибули 14,5 тисяч осіб. Майже 12 тисяч з них – українці, більшість з яких чоловіки, що планують долучитися до сил оборони.

"Усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр "Дзвінкове") працюють у цілодобовому режимі. Прикордонники та митники докладають усіх можливих зусиль щодо пришвидшення оформлення осіб на виїзд з України і оформляють гуманітарну допомогу для українського населення та захисників України. До слова, за минулу добу на західних кордонах було оформлено майже 800 транспортних засобів з допомогою. Зазначимо, що загалом вже оформлено понад 4800 автомобілів з вантажами" – йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram