Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

школа у Львові

Середа, 9 березня 2022, 14:34

На Львівщині запрацює дистанційна школа для вчителів та учнів-переселенців

школа у Львові

Для учнів 7-11 класів планують організувати дистанційну школу.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА. 

Департамент освіти і науки Львівської ОДА у співпраці з Центром інноваційних освітніх технологій ІППО НУ ЛП розпочав роботу над дистанційною школою для учнів 7-11 класів, яка має запрацювати через 10 днів.

"В ситуації, коли в країні йде війна, наше головне завдання – дати можливість дітям продовжити навчання. Мусимо зробити все, щоб організувати навчальний процес, нехай навіть у дистанційному форматі, зробити його безпечним для кожного учасника" – наголосив директор департаменту освіти Львівської ОВА Олег Паска.

За його словами, навчанням планують охопити усіх дітей, які цього потребуватимуть: дітей Львівщини, переселенців та усіх, хто зараз перебуває за кордоном. Усі школи області розподілять між вчителями, а координуватиме процес департамент освіти та Центр інноваційних освітніх технологій.

Як пояснила координаторка проєкту Маргарита Носкова, педагоги, які мають досвід роботи із платформою Moodle, в екстреному форматі мають наповнити її навчальними матеріалами на перший тиждень навчання. Moodle дозволяє школярам працювати через смартфон та виконувати завдання навіть попри відсутність інтернету.

"Перед нами стоїть непросте завдання. Мусимо організувати роботу дистанційної школи за дуже короткий термін. Те, на що в мирний час йде 3-4 місяці, ми мусимо зробити за 10 днів. Попереду багато роботи. Усі вчителі, які зголосились до участі в проєкті, мають досвід роботи на платформі. Бачимо зацікавлення інших педагогів, тому команда викладачів зростатиме. Це дозволить оперативно наповнювати платформу та перевіряти завдання" – наголосила Маргарита Носкова.

Зазначимо, до роботи в дистанцій школі запрошуються вчителі, що мають відповідний досвід, пройшли навчання щодо організації дистанційного навчання на Moodle, електронно-навчальний ресурс і готові працювати на волонтерських засадах.

Нагадаємо, з 14 березня у області планують розпочати навчальний процес.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.