Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Четвер, 10 березня 2022, 13:32

У Львові є проблема із вільними місцями для переселенців – Козицький

Львів

У Львова немає місця для переселенців, натомість у області залишилися 18-20 тисяч місць.

Про це сьогодні, 10 березня, на брифінгу повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

"У області розготаються нові місця для біженців. Це робиться в школах, на промислових майданчиках, в садочках, бібліотеках, театрах. Ми просто облаштовуємо тимчасові місця для перебування та забезпечуємо речами першої необхідності та продуктами" – наголосив Козицький.

За його словами, адміністрація разом із Укрзалізницею організували евакуаційні поїзди не лише до Львова, а також й до районних центрів, щоб люди змогли роззосередитися на території Львівщини. Зокрема, такі поїзди вже приймає Самбір, Дрогобич, а найближчим часом прийматимуть  Красне і Стрий.

"Наше завдання – справлятися з потоком біженців, розселяти їх не тільки у Львові, а й у області. У Львові справді є проблема із вільними місцями, у області ми ще маємо близько 18-20 тисяч вільних міць, де ми можемо запропонувати людям перебути важкі дні. Але ми намагаємося їх збільшити.

Ми працюємо з Укрзалізницею щодо потягів в інші області. Такі потяги йдуть і на Чернівці, і на Ужгород, і на Тернопіль, і на Хмельницький. Укрзалізниця ці потоки спрямовує не тільки в Львівську область, але дуже багато людей хочуть приїхати саме до Львова" – додав Козицький.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.