Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

П'ятниця, 18 березня 2022, 12:59

Гуманітарну допомогу можуть перевозити водії-чоловіки призовного віку

пункт пропуску

Від учора запрацювала система Шлях для виїзду за кордон водіїв-чоловіків призовного віку для перевезення гуманітарних вантажів.

Про це повідомив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко сьогодні, 18 березня, під час брифінгу.

Від учора, 18 березня, запрацювала система Шлях для виїзду за кордон водіїв-чоловіків призовного віку для перевезення гуманітарних вантажів.

Для того, щоб отримати дозвіл на перетин кордону, громадська організація або одержувач гуманітарної допомоги має звернутися з листом до обласної військової адміністрації. Після погодження ОВА надсилає дані в систему Шлях і вони погоджуються Державною прикордонною службою.

Зазначимо, водії призовного віку приватних компаній не зможуть отримати дозвіл на перетин кордону.

"Є багато запитань щодо виїзду за кордон водіїв призовного віку. Від учора в нас почала працювати система Шлях для виїзду громадянина України, які підлягають мобілізації. Тобто зараз потрібно звернутися в обласну військову адміністрацію. Ті громадські організації або одержувач гуманітарної допомоги з листом про те, що такі водії планують виїхати за межі нашої держави з метою доставки вантажів.

Такі звернення будуть розглядатися виключно в тих випадках, коли воно є від громадської організації або від такої форми організації, яка може отримати вантажі. Це не можуть бути приватні компанії, чи будь-які інші, які не їдуть за вантажем. Після цього обласна військова адміністрація надсилає дані в систему Шлях і вони відповідно погоджуються Державною прикордонною службою" - розповів Юрій Бучко.  

Нагадаємо, на вул. Дорошенка, 70 у Львові відкрили центр видачі одягу та взуття для вимушених переселенців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.