Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

швидка допомога

Вівторок, 22 березня 2022, 12:40

Папа Римський пожертвував гроші на придбання швидкої для Львова

швидка допомога

Папа Франциск долучився до збору коштів у польському місті Лодзь на придбання машини швидкої допомоги для Львова.

Про це повідомляє польське видання Fakt.

Папа Римський Франциск переказав понад 87 тисяч злотих на придбання машини швидкої допомоги для Львова, збір коштів на яку організували у місті Лодзь (Польща).

За даними видання, секретар Львівської міської ради Маркіяна Лопачак направив листа від львівської місцевої влади до радників міста Лодзь з проханням надати львівській владі машину швидкої допомоги.

Лопачак аргументував своє прохання тим, що у місті бракує машин швидкої допомоги, бо весь медичний транспорт направили на передову.

Збором коштів зайнялася окружна лікарська палата в Лодзі, долучилися також юристи та Лодзінська архієпархія.

"Чудово, що допомога зруйнованій війною Україні об’єднує людей та довкілля, але також дивно, що Папа Франциск дізнався про збір коштів в Лодзі та особисто долучився" – заявив міський голова міста Лодзь Марцін Голашевський.

За його словами, машина швидкої допомоги на шасі, пристосованому для роботи в складній місцевості, коштує близько 350 тисяч злотих. Станом на 21 березня зібрано лише 250 тисяч.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.