Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

польовий шпиталь у Мостиськах

пресслужба Львівської облради

Вівторок, 22 березня 2022, 14:40

У Мостиськах відкрили ізраїльський польовий шпиталь

польовий шпиталь у Мостиськах

Ізраїльські лікарі відкрили у Мостиськах польовий шпиталь для переселенців та мешканців області.

Сьогодні, 22 березня, у місті Мостиська на Львівщині запрацював польовий шпиталь, який надаватиме допомогу переселенцям, мешканцям Мостиської ОТГ та Львівської області.

Проєкт реалізує Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю та Міністерство закордонних справ України, за сприяння Фонду Шустермана, який опікується національним та соціальним проєктам в Ізраїлі та JDC.

У шпиталі працюватимуть майже сто осіб, з них 60 – медики. Для стаціонарного перебування хворих тут обладнали три палати: чоловічу, жіночу та дитячу.

Також ізраїльські медики планують проводити навчання для лікарів громади та області, розглядають можливість онлайн-консультацій з ізраїльськими спеціалістами різних профілів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на території Мостиської ОТГ ізраїльський медичний центр облаштує польовий шпиталь. Очікувалося, що він працюватиме близько місяця та включатиме відділення невідкладної допомоги, пологове відділення, лікарняні палати для чоловіків, жінок та дітей. Також тут працюватимуть лабораторії та рентгенівський кабінет.

Додамо, 2 березня на вул. Газовій, 36 у Львові, де знаходиться почесне консульство Держави Ізраїль в Західному регіоні України та куди ще 22 лютого переїхало з Києва посольство Ізраїлю в Україні, утворилися черги до автобусів на виїзд з України.

Також Ізраїль скасував безвізовий в'їзд для українців, щоб запобігти приїзду біженців до країни.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram