Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Шон Пенн

loda.gov.ua

Понеділок, 28 березня 2022, 16:44

Шон Пенн допомагатиме Львову

Шон Пенн

Благодійна організація Шона Пенна надаватиме гуманітарну допомогу переселенцям на території Львівської області.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Сьогодні, 28 березня, під час зустрічі з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким засновник благодійної організації CORE і відомий актор та режисер Шон Пенн заявив, що його організація надаватиме гуманітарну допомогу Україні.

"Наша організація хоче налагодити партнерські відносини саме тут, в Україні. Ми знаємо, наскільки важливо зараз підтримувати населення у боротьбі за свободу, тому будемо допомагати усім, чим можемо. Ваш досвід – це приклад для всього світу. Зараз ми хочемо отримати список найнеобхідніших речей для переселенців, щоб зібрати їх та у найкоротші терміни забезпечити людей допомогою" – зауважив Шон Пенн.

За словами Максима Козицького, Львівщина – регіон, куди найбільше прибувають внутрішньо переміщені особи та звідки найбільше людей перетинають кордон з Польщею. У області від початку широкомасштабної війни прийняли понад 250 тисяч вимушених переселенців. Лише за останню добу – 585 осіб.

Зазначимо, Шон Пенн в останні місяці знімав в Україні документальний фільм, присвячений вторгненню Росії в Україну, перша фаза якого розпочалася у 2014 році.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.