Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Великдень у Львові

Середа, 20 квітня 2022, 17:21

У Львові змінили розклад богослужінь на Великдень

Великдень у Львові

На Великдень у Львові не буде традиційних нічних богослужінь.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Цьогоріч на Великдень у Львові традиційних нічних богослужінь не буде, а гаївки пройдуть у значно скромнішому форматі.

"Ми маємо затверджені державою правила комендантської години. У Львові вона діє з 23 до 6 години, через що традиційні нічні богослужіння у наших храмах відбуватися не будуть. Таке буде вперше. Це рішення було обговорено і підтримано усіма керівниками релігійних конфесій Львова, тому богослужіння будуть заплановані так, щоб вони завершились до початку комендантської години і розпочались у великодню неділю після 6 год ранку.

Якщо під час богослужінь лунатиме тривога і буде загроза ракетних ударів, то настоятелі церков будуть просити мешканців перейти в найближче укриття" – наголосив директор департаменту "Адміністрація міського голови" Львова Євген Бойко.

Натомість, за його словами, на великодні свята цвинтарі будуть працювати без змін.

"Будуть певні зміни із традиційними великодніми заходами. Велику популярність завжди мали гаївки в Музеї народної архітектури і побуту. Цього року ми їх видозмінили. Взагалі формат відзначення Великодня буде дещо скромнішим та розосередженим на більш локальні заходи: ми організували низку заходів у міських бібліотеках, в Палаці Гната Хоткевича, у Львівському кіноцентрі, в Органному залі тощо" – пояснив Бойко.

Також багато львівських храмів будуть проводити онлайн-трансляцію богослужінь.

Нагадаємо, як заявляли раніше у Православній церкві України та Українській греко-католицькій церкві, у комендантську годину на Великдень храми будуть закриті.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.