Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Центр зайнятості

Четвер, 5 травня 2022, 13:38

На Львівщині з початку року зафіксували понад 10 тисяч безробітних

Центр зайнятості

Станом на початок травня у області офіційно зареєстрували 11,8 тисячі безробітних.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на 1 травня в обласному центрі зайнятості роботу шукали 11,8 тисячі безробітних, для яких у базі вакансій налічувалося 3,3 тисячі вакансій.

"Тобто на одне вільне місце праці в середньому конкурували 4 особи. На початку травня торік конкуренція була значно гострішою: диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили сягала позначки один до семи" – заявив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, про найбільшу потребу в кадрах заявили підприємства переробної промисловості (32,6%), торговельні заклади (13,3%), установи сфери постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (9,4%), державного управління, оборони, обов’язкового соціального страхування (9%), транспорту (7,1%), охорониздоров’я (5,7%).

До топ-10 професій, за якими найлегше працевлаштуватися, увійшли швачки, оператори верстатів та установок, водії автотранспортних засобів, касири торговельного закладу, двірники, електромонтери, продавці продовольчих товарів, кухарі, монтери кабельного виробництва, охоронники.

Загалом упродовж чотирьох місяців цього року служба зайнятості забезпечила роботою 4,3 тисячі осіб, у тому числі 3,7 тисячі безробітних.

Станом на сьогодні прийняторішення про надання 37 фірмам і компаніям компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування 67 вимушено переміщених осіб. Загальна сума перерахованих працедавцям коштів становить 156 тис. грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.