Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

інвестиції у Львівщину

П'ятниця, 20 травня 2022, 15:10

Польські інвестори планують збудувати нафтобазу на Львівщині

інвестиції у Львівщину

Енергетична компанія з польськими інвестиціями відновлює реалізацію проєкту з будівництва нафтобази в області.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Енергетична компанія з польськими інвестиціями ТОВ "Унімот Україна" планує збудувати на території Львівщини нафтобазовий комплекс-термінал нафтопродуктів.

Його завдання – забезпечити приймання цистерн з паливом по вузькій залізничній колії, для подальшого зливу, зберігання і відвантаження українським споживачам автомобільним і залізничним транспортом.

Ще наприкінці минулого року компанія розглядала дві ділянки для майбутнього будівництва, інвестиції першої черги в об’єкт мали скласти 12 млн євро та створити чотири десятки робочих місць. Пізніше компанія зупинилась на одній ділянці. Проте з початком воєнних дій проєкт призупинили.

Цього тижня представники компанії заявили, що відновлюють реалізацію проєкту з будівництва нафтобази та розглядають три ділянки, які мають необхідну площу та залізничну доступність.

Зазначимо, ТОВ "Унімот Україна" є дочірньою організацією польської мультиенергетичної компанії UNIMOT S.A., яка своєю чергою є одним з найбільших незалежних постачальників палива, скрапленого та природного газів, а також електроенергії на польському ринку.

На ринку нафтопродуктів компанія працює з 1992 року, розвиває мережу АЗС під брендом AVIA на території Польщі і України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.