Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ремонт доріг на Львівщині

Четвер, 26 травня 2022, 15:29

Курортник Козицький ремонтуватиме вулиці у Бориславі та Трускавці

ремонт доріг на Львівщині

Львівська ОВА виділила понад 3 мільйони гривень на ремонт вулиць у Новояворівську, Бориславі та Трускавці.  

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького № 82/22 від 20 травня 2022 року.

Максим Козицький розпорядився затвердити перелік виконання робіт на дорогах та вулицях Новояворівської, Бориславської та Трускавецької ОТГ у 2022 році.

"З метою організації і здійснення заходів з належного утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Львівської області у 2022 році на період дії воєнного стану наказую затвердити:

- перелік виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Новояворівської міської територіальної громади Яворівського району у 2022 році;

- перелік виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Бориславської міської територіальної громади Дрогобицького району у 2022 році;

- перелік виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Трускавецької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області у 2022 році" – йдеться у розпорядженні.

Контроль за виконанням наказу покласти на заступника голови обласної військової адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Зокрема, цьогоріч Львівська ОВА передбачила 824 229 грн на ремонт 16 вулиць у Трускавці, 1,032 млн грн на ремонт 10 об'єктів (вулиць і тротуарів) у Новояворівську та 1,448 млн грн на ремонт трьох вулиць та нанесення дорожньої розмітки у Бориславі.

 

Нагадаємо, раніше Львівська ОВА замовила нагляд за ремонтом доріг в області під час воєнного стану вартістю майже 145 тис. грн. Також цього року на ремонт доріг у Львівській області передбачили понад 20 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.