Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

школа у Львові

П'ятниця, 3 червня 2022, 11:04

Приватні школи Львова залишили без чотирьох мільйонів гривень держсубвенції

школа у Львові

Виконком вніс зміни до бюджету, згідно з якими місто не отримає чотири мільйони гривень держсубвенції для приватних шкіл.

Сьогодні, 3 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв зміни до бюджету Львівської об'єднаної територіальної громади на 2022 рік.

Як роз'яснив директор департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук, йдеться про відмову від фінансування приватних закладів освіти Львова.

"Декілька тижнів назад ми розглядали рішення, що держава нам на 10% відсотків скоротила освітню субвенцію для наших шкіл. Тепер наша держава так само, згідно з переведенням обласній військовій адміністрації, зменшує на 10% фінансову підтримку приватних закладів освіти на суму 4,277 млн грн і це треба закласти в бюджеті" – пояснив Олег Іщук.

Нагадаємо, наприкінці квітня своїм розпорядження голова Львівської ОВА Максим Козицький зменшив видатки на освіту області на 66 млн грн, натомість у травні перерахував для департаменту освіти і науки Львівської ОВА 3 млн грн отриманої держсубвенції.

Крім цього, на навчання педагогічних працівників Львівщини з обласного бюджету спрямували 380 тис. грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.