Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Краківець

dpsu.gov.ua

Вівторок, 14 червня 2022, 10:26

У Краківці відкриють додатковий пішохідний термінал

Краківець

У пункті пропуску "Краківець" відкриють додатковий термінал, який вдвічі збільшить пропускну спроможність перетину кордону.

Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

Найближчим у пункті пропуску "Краківець", що на кордоні з Польщею, відбудеться відкриття додаткового термінала.

Як заявив начальник відділення інспекторів прикордонної служби "Краківець" Сергій Веретільник, наразі на дорозі перед пунктом пропуску тривають роботи по облаштуванню тимчасового пасажирського термінала. Вони розпочались відповідно до домовленостей між українською та польською сторонами щодо відмежування пасажирського та вантажного руху для забезпечення ритмічності пропускних операцій в умовах значних накопичень на виїзд з України до Польщі.

Зокрема, тут створюються інфраструктурні об'єкти, які дозволять збільшити до одинадцяти кількість смуг руху для вантажівок в напрямку в’їзду до Польщі/виїзду з України, встановлюються контейнерні модулі для створення тимчасового пункту контролю з додатковими робочими місцями.

Такі заходи мають дозволити розвантажити даний напрямок та збільшити пропускну здатність пункту пропуску у два рази.

"Наразі тут відбувається збільшення та розширення меж пункту пропуску "Краківець". Даний пункт пропуску буде спроможний в більшій кількості оформляти транспортні засоби і вантажі як на виїзд з України, так і на в’їзд" – пояснив начальник відділу організації прикордонного контролю Львівського прикордонного загону підполковник Іван Баран.

Нагадаємо, Польща та Україна домовились про кроки для спрощення перетину кордону.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.