Новини

Новини

Тягнибок говорить словами російських націоналістів – дослідження

Тягнибок говорить словами російських націоналістів – дослідження

i.focus.ua

Тягнибок говорить словами російських націоналістів – дослідження

Вівторок, 3 квітня 2012, 10:38

Журналіст сайту «Тексти»Іван Пилипчик проаналізувавши публікації лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока, виявив, що політик  «списує» їх із російських право радикалів.

Семантичне дослідження найвідоміших публікацій та промов Олега Тягнибока свідчить, що лідер «Свободи» найчастіше уживає ті ж слова, що й російські націоналісти.

 Ну думку автора дослідження, у текстах публікацій Тягнибока присутні кальки із російської, відверто «вкрадені» із праворадикальних  агресивних сайтів, які позиціонують себе як нацистські та «антиоранжеві». Зокрема це - «Ньюзленд», «Правие новости», «Русская лента новостей» та інші. Серед таких висловів - «відстійник для нелегалів» - «отстойник» для нелегалов» («Багнет»), орди нелегалів  - «орды нелегалов» (Сайт «Правые новости»(ру), «заміщення корінного українського населення мігрантами»  – «замещении коренного населения мигрантами» («Ньюзленд»)

Часто Олег Тягнибок оперує поняттями та термінами, які не притаманні українській філософії чи філології, натомість є «винаходом» російських піар-агентів, як от Іллі Ліньова чи Олега Дугіна. Наприклад, термін «гегемонія ліберально-капіталістичного Заходу».

Автор дослідження висуває кілька здогадів про що свідчить така разюча схожість «свободівських» та російських право радикальних текстів. Або ж Олег Тягнибок ретельно вивчає шовіністичні та расистські публікації росіян, аби використати перевірені російськими «колегами» методи пропаганди, або ж над творіннями лідера ВО «Свобода» працюють російські парники.

Нагадаємо, в липні 2004 року Олек Тягнибок за відомий виступ на горі Яворина був звинувачений сторонниками по блоку "Наша Україна" у ксенофобії та виключений з лав останнього. 

22 січня 2012 року ВО "Свобода", очолювана Олегом Тягнибоком, увійшла до слкаду Комітету опору диктатурі, який координує діяльність опозиційних сил в Україні.

На Львівщині обласна організація ВО "Свобода" уклала угоду про співпрацю з ВО "Батьківщина" і "Фронтом змін" на рівні місцевого саомврядування.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.