Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Василь Хмельницький

epravda.com.ua

Середа, 29 червня 2022, 14:01

Василь Хмельницький хоче збудувати індустріальний парк у Львові

Василь Хмельницький

Холдингова компанія UFuture має намір інвестувати у створення індустріального парку у Львові.

Холдингова компанія UFuture має намір інвестувати $20 млн у створення індустріальних парків у Львові, Вінниці та Бучі.

Про це повідомив Інтерфакс с посиланням на засновника UFuture Василя Хмельницького.

"Я розглядаю для індустріальних парків ділянки, зустрічаюся з мерами. У Львові та Вінниці ділянки по 15 га, у Бучі – 20 га. Загалом (орієнтовна інвестиція) може бути $20 млн", – повідомив Хмельницький.

На його думку, ці стартові ділянки надто компактні.

"Чому цього недостатньо? Що таке 15 га? Це орієнтовно 8–10 заводів. А коли ти побудував 10 заводів і там все гарно, то щороку місце стає ще більш привабливим. Туди приходить інвестор, якого влаштовують безпека й пільги, хоче розбудувати завод, а в тебе вже немає нічого. Тому індустріальні парки треба робити на площах 100–200 га, але, на жаль, таких ділянок не дуже багато", – розповів засновник UFuture.

Щодо джерел капіталу в умовах війни, він повідомив, що розраховує на власні та кредитні ресурси.

"У мене сьогодні майже нічого не працює, але дещо все одно є, бо я бізнесмен немаленький. Зустрівся з банком, в якого теж складна ситуація, ми домовилися, що платитиму 50% за кредитами. Тобто в мене якісь кошти є, ще якісь візьму в банку в кредит. Є програми 5, 10, 7%, це ж налаштовано на економічне зростання, я думаю, треба давати якісь пільгові кредити", – зазначив Хмельницький.

UFuture – холдинг українського підприємця Василя Хмельницького, який об’єднує його бізнесові та соціальні проєкти.

Компанія інвестує у нові бізнес та імпакт-проєкти, серед яких інноваційні парки UNIT.City у Києві та Харкові, LvivTech.City у Львові; індустріальний парк "Біла Церква", школа бізнесу для підприємців USB (Unit School of Business), виробничий акселератор INDAX.

Партнером Василя Хмельницького є дружина екс-нардепа від Свободи, львівського бізнесменва Ігоря Кривецького Ольга Філатова-Кривецька.  У рівних частках Хмельницький і Філатова-Кривецька є бенефіціарами ТОВ "Індастріал Парк Менеджмент" – керуючої компанії індустріального парку "Біла Церква" (входить до UFuture).

У львівському інноваційному парку LvivTech.City, який будується з 2017 року, відкрито перший бізнес-кампус. Інноваційний парк знаходиться навпроти Стрийського парку. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.