Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

телевежа на Високому замку

Середа, 13 липня 2022, 13:51

Телевежу Львова цього року не освітлюватимуть

телевежа на Високому замку

"Львівсвітло" скасувало закупівлю з обслуговування освітлення телевежі у 2022 році.

Львівське комунальне підприємство "Львівсвітло" відмінило тендер у системі ProZorro на послуги з технічного обслуговування системи художнього освітлення телевежі у Львові, які переможець тендеру мав здійснювати з 1 березня до 31 грудня 2022 року.

Аукціон, очікувана вартість якого становила 144 298,49 грн, офіційно скасували через відхилення всіх пропозицій, а нові торги не оголошували.

На торги подався лише один учасник – Львівська філія концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, що був переможцем у попередні роки.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру мав кожного дня, впродовж 10 місяців – 306 раз за рік включати та вимикати художнє освітлення телевежі, здійснювати її поточне обслуговування, оглядати, мити та замінювати електролампи на висоті від 3 до 180 метрів.

Нагадаємо, на освітлення телевежі протягом 2020 року, що здійснювала Львівська філія концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, у міськраді виділили 133 тис. грн, а у 2019 році – 126 тис. грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.