Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Четвер, 28 липня 2022, 12:13

Кабмін обмежив у викоританні коштів постачальників товарів та послуг бюджетним організаціям

Львів

Уряд вніс зміни до порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в умовах воєнного стану.

Про це повідомила пресслужба Великолюбінської громади Львівського району.

Кабінет міністрів України своєю постановою від 7 липня вніс зміни до порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану.

Зокрема, казначейство платитиме за фактично поставлені товари, виконані роботи та надані послуги бюджетним установам.

"Казначейство та органи Казначейства можуть здійснювати платежі за дорученнями клієнтів за видатками загального та спеціального фондів державного і місцевих бюджетів на оплату за фактично поставлені товари, виконані роботи та надані послуги шляхом спрямування бюджетних коштів постачальникам товарів, виконавцям робіт і надавачам послуг на окремі небюджетні рахунки у разі відкриття таких рахунків на їх ім’я в Казначействі та органах Казначейства у встановленому законодавством порядку з подальшим використанням зазначених коштів постачальниками товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг виключно з таких рахунків на сплату податків та зборів до бюджетів усіх рівнів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" – йдеться у постанові.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.