Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Вівторок, 9 серпня 2022, 13:04

18 серпня депутати Львівської міськради зберуться на сесію

Львівська міськрада

Депутати міськради вдруге з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрій Садового №253 від 8 серпня 2022 року.

Андрій Садовий прийняв рішення про скликання 9-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 18 серпня.

"Скликати 9-у сесію Львівської міської ради 8-го скликання 18 серпня 2022 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 9-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання. Подати порядок денний 9-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання на затвердження міській раді", – йдеться у розпорядженні.

Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ.

Також у порядок денний сесії включені питання щодо нового переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні та продаж земельних ділянок, результати фінансового аудиту ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

                       

Зазначимо, це буде друге сесійне засідання Львівської міської ради з початку введення в Україні воєнного стану. Перше відбулося 30 червня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.