Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

земельна ділянка

Середа, 10 серпня 2022, 11:51

Землі оборонного призначення на Сокальщині залишиться у держвласності

земельна ділянка

Суд відхилив апеляцію підприємства щодо приватизації земель оборонного призначення поблизу села Корчів.

Про це повідомила пресслужба Львівського апеляційного суду.

Львівський апеляційний суд 1 серпня залишив без задоволення апеляційну скаргу фермерського господарства на рішення Сокальського районного суду від 17 грудня 2021 року у справі про визнання незаконним та скасування розпорядження голови Сокальської РДА про передачу цьому підприємству земельних ділянок оборонного призначення.

"Прокурор військової прокуратури просив визнати незаконним і скасувати розпорядження голови Сокальської РДА №63 від 19.02.2009р. "Про затвердження технічної документації по видачі державних актів на право власності на землю по Корчівській сільській раді".

Рішенням Сокальського районного суду Львівської області від 17 грудня 2021 року позов задоволено, визнано незаконним та скасовано розпорядження в частині затвердження технічної документації та видачі державного акту на право власності на земельні ділянки, розташовані на території Корчівської сільської ради Сокальського району, витребувано ці землі на користь держави в особі Львівського прикордонного загону Державної прикордонної служби та стягнуто судові витрати з відповідачів" – йдеться у повідомленні.

Підприємство подало апеляцію на рішення Сокальського райсуду.

"Прийняття рішення про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки, розташовані між лінією державного кордону України з Республікою Польща та лінією інженерно-технічних споруд унеможливлює забезпечення належного захисту державного кордону та дотримання прикордонного режиму.

Тому спірні земельні ділянки належать до земель оборони, рішення про їх вилучення не приймалося, відтак Сокальська районна державна адміністрація не мала права розпоряджатися такими земельними ділянками та передавати їх у власність відповідачам.

Заслухавши доводи сторін, колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду постановила апеляційну скаргу залишити без задоволення, а рішення першої інстанції – без змін" – йдеться у рішенні суду.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.