Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Козельницька

google.com.ua

Четвер, 18 серпня 2022, 13:23

Частина Козельницької відтепер називатиметься вулицею Сокола-Батька

вул. Козельницька

Депутати Львівської міськради перейменували частину вул. Козельницької на вул. Сокола-Батька.

Сьогодні, 18 серпня, на сесії Львівської міської ради депутати проголосували за перейменування частини вулиці Козельницької на вулицю Сокола-Батька.

Як йдеться у документі, перейменували на вулицю Сокола-Батька частину вулиці Козельницької від вул. Стрийської до Центру ім. Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету.

"Перейменувати частину вулиці Козельницької (від вул. Стрийської до Центру ім. Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету). Сихівській районній адміністрації у місячний термін виготовити та встановити таблиці з назвою "вулиця Сокола-Батька" – йдеться у проєкті ухвали.

Також депутати доручили ЛКП "Міський центр інформаційних технологій" у місячний термін внести зміни до бази даних, електронних карт міста, вебсторінки міської ради тощо.

Зазначимо, у Львові в 1911-1939 рр. на куті вулиць Стрийської та Козельницької існував стадіон "Сокола-Батька". На ньому 14 липня 1894 року відбулися показові футбольні змагання, які вважаються першим матчем на території України.

Починаючи з 1938 року польська Влада, побоюючись активності української громади, стала робити спроби ліквідувати стадіон "Сокола-Батька". 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.