Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Четвер, 18 серпня 2022, 16:32

У Львові запровадили додаткові пільги для учасників індустріальних парків

Львівська міськрада

Депутати Львівської міськради затвердили додаткові пільги для учасників індустріальних парків.

Сьогодні, 18 серпня, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про створення сприятливих податкових умов для діяльності індустріальних парків на території Львівської МТГ.

"За" проголосував 41 депутат. 

"Встановити пільгу у розмірі 100% суми податкового зобов’язання за рік з платежів, що сплачуються на території Львівської МТГ:

- з об’єктів нежитлової нерухомості, що розташовані на території індустріальних парків та перебувають у власності учасників індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків

- у частині плати за землю за земельні ділянки, що входять до складу території індустріальних парків, включених до Реєстру індустріальних парків, нормативну грошову оцінку яких проведено, що використовуються ініціаторами створення індустріального парку, керуючою компанією індустріального парку та учасниками індустріальних парків" – йдеться в ухвалі.

 За словами директорки департаменту розвитку Львівської міськради Ірини Кулинич, йдеться про два індустріальні парки, зареєстровані на території Львова – "Сигнівка" і у Рясне-2, який надаються пільги впродовж вересня-грудня 2022 року.

Додамо, у 2018 році міська рада затвердила програму розвитку промислових зон Львова, зокрема "Сигнівки". Індустріальний парк "Сигнівка" будується вже з 2021 року. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.