Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Максим Козицький

Фб Козицького

Середа, 7 вересня 2022, 11:32

Львівська ОВА дозволила сину Портнова виїхати з України

Максим Козицький

Львівська ОВА внесла сина проросійського діяча Андрія Портнова у систему "Шлях" як волонтера та дозволила йому виїхати з України.

Про це повідомляють "Схеми" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Львівська обласна військова адміністрація 22 березня внесла сина  проросійського діяча Андрія Портнова Ігоря Портнова у систему "Шлях" як особу призовного віку – волонтера, якому дозволено тимчасовий виїзд з країни за гуманітарною допомогою, терміном на місяць.

Наступного дня, 23 березня, Ігор Портнов виїхав з України через пункт пропуску "Краківець" й не повернувся.

Як зазначено у системі "Шлях", рішення щодо Ігоря Портнова Львівська ОВА винесла на підставі відповідного звернення від ГО "Народна самооборона".

Натомість у Львівській ОВА, яка внесла Портнова у систему "Шлях", журналістам повідомили, що мають велику кількість заявок від людей, які їдуть за гуманітарною допомогою, й "у адміністрації немає функції перевірки, можливостей яким чином це перевіряти".

"ГО, яка ініціювала виїзд сина і племінника Портнова, точно з такою назвою в Україні лише одна – зареєстрована у Сумах. Але вона не активна, і її засновники стверджують, що не займаються ввезенням волонтерки. Ще існує Громадська організація "Народна самооборона Львівщини", яка реально возить гуманітарку, але там нас запевнили, що цих людей вони не подавали. "Схеми" попросили Львівську ОВА надати копію звернення від громадської організації, на підставі якого Портнов-молодший був внесений у систему "Шлях". Станом на момент публікації, адміністрація не надала цей документ" – наголосили журналісти "Схем".

Додамо, Андрій Портнов виїхав з України 3 червня 2022 року через пропускний пункт у Закарпатській області "Чоп (Тиса)".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.