Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львів

Понеділок, 12 вересня 2022, 15:54

У Львові не залишилося жодних інвесторів з початку повномасштабної війни РФ проти України

Львів

Станом на сьогодні всі інвестори призупинили свою діяльність на території області.

Про це повідомляє Громадянська мережа "Опора". 

За інформацією директора департаменту економічної політики Львівської ОВА Степана Куйбіди, після 24 лютого із 129 інвестиційних об’єктів, які супроводжувала адміністрація у Львові, станом на зараз не залишилося жодного.

З кінця лютого і до кінця червня 2022 року позиція фактично усіх інвесторів звелася до твердження, що вони залишаються на місці, не втікають, але заморожують будь-яку розвиткову діяльність.

"Таким чином, усе стало на паузу і через це площина роботи адміністрації змістилася. Тоді, як і зрештою сьогодні, не було підстав говорити про інвестиції" – наголосив Куйбіда.

Також він пояснив, що наступного року ситуація в регіоні може стати критичною через те, що те ПДФО, яке зараз генерується в обласний бюджет, не є податком реального сектору економіки, а ситуативним податком військовослужбовців на території Львівщини.

"Бізнесу стає щораз складніше платити "біле" ПДФО і перед державою стоїть питання, що з цим робити. Виникають питання по відшкодуванню ПДВ. Територіальні громади більш-менш радять собі із податковими надходженнями, хоча у малих громадах є проблеми з джерелами надходжень" – наголосив Степан Кубійда.

Нагадаємо, ЄС включив українські логістичні шляхи, які проходять через територію Львівської області, до Транс’європейської транспортної мережі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram