Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

П'ятниця, 21 жовтня 2022, 14:40

АТП №1 закупило автоматичну систему підрахунку пасажирів для львівських маршруток

львівські маршрутки

АТП №1 закупить два комплекти автоматичних систем підрахунку пасажирів у маршрутках за 94 тисячі гривень у фірми з Вінниччини.

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 провело тендер у системі ProZorro на системи збору даних (автоматичні системи підрахунку пасажирів), які переможець тендеру має поставити до 21 листопада 2022 року.

Аукціон відбувся 3 жовтня, участь у ньому взяли лише одна фірма – ТОВ "Інтрансо" з пропозицією у 94 000 грн, яку й визнали переможцем торгів. Зазначимо, очікувана вартість товару становила 94 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, передбачено придбати два комплекти автоматичної системи підрахунку пасажирів, яка розрахована на двоє дверей автобусів. Зокрема, система:

- фіксує кількість пасажирів в кожному окремому транспортному засобі на кожних вхідних дверях окремо;

- забезпечує облік пасажирів на вхід та на вихід окремо;

- показує кількість пасажирів, які зайшли й вийшли на кожній зупинці з фіксацією геолокації та часу даних подій;

- забезпечує передачу даних на сервер в режимі онлайн;

- показує інформацію про поточне місцеположення транспорту, кількість пасажирів в транспорті по останній контрольній точці;

- показує деталізацію завантаженості транспорту на певній ділянці маршруту, а також кількість пасажирів, які заходять і виходять на певних відрізках маршруту.

Гарантія на обладнання має бути не менше 24 місяців, а термін її експлуатації повинен становити не менше 7 років.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Інтрансо" зареєстроване у 2017 році у місті Шаргород Вінницької області, основний вид діяльності − комп'ютерне програмування. Засновники − Марат Хазін, Сергій Скорченко та Дмитро Малушенко.

Нагадаємо, торік АТП №1 також обрало ТОВ "Інтрансо" для встановлення п'яти комплектів автоматичної системи підрахунку пасажирів за майже 260 тис. грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.