Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

приватна оборона

google.com

Прес-реліз,   Четвер, 17 листопада 2022, 17:53

Приватна охорона – види та переваги

приватна оборона

Як би не було прикро це визнавати, але злочинність у нашій країні не йде на спад.

Це означає, що багато людей виправдано побоюються за своє майно, і йдеться не лише про бізнесменів чи політиків, адже злодії найчастіше діють нерозбірливо, проникаючи на будь-який об'єкт. Що ж робити, щоб убезпечити свій будинок чи бізнес? Все просто – замовити приватну охорону. При цьому важливо звернутися до перевіреної компанії, яка гарантує високу якість та надійність послуг.

Різновиди приватної охорони

Для тих, кого цікавить приватна охорона Львів надасть чимало варіантів, серед яких варто відзначити найбільш популярні послуги:

  • охорона житла – сюди входять квартири, будинки, котеджі, дачі, гаражі та житлові комплекси;

  • охорона бізнесу – це може бути відкритий об'єкт, торгові площі, виробництво, офісні та складські приміщення, будівельні майданчики, ТРЦ та інші приміщення;

  • фізична охорона – йдеться не тільки про класичних охоронців, але також про охоронців у банках, на підприємствах, в офісах та інше;

  • технічна охорона – пультова сигналізація, відеоспостереження, кнопка тривоги, контроль доступу.

Для захисту майна ви можете використовувати один із вищезгаданих видів або цілий комплекс заходів. На сьогодні особливий попит у Львові мають послуги «Охоронного Холдингу», який гарантує якісне виконання взятих на себе зобов'язань та кваліфікованих співробітників.

Який вид приватної охорони вибрати?

При виборі типу охоронних заходів важливо визначитися з метою замовлення: 

  • якщо ви побоюєтеся за своє життя та здоров'я, доцільно найняти охоронця;

  • для захисту квартири від проникнення зловмисників ідеальним варіантом буде встановлення пультової сигналізації з різними дротовими та бездротовими датчиками;

  • для захисту підприємств, приватних будинків із великою присадибною територією та інших масштабних об'єктів бажано замовляти комплексні послуги із залученням охоронців та технічних засобів оповіщення та захисту.

Звернувшись до «Охоронного Холдингу», ви отримаєте повний пакет послуг, якість та вартість яких повністю відповідатимуть вашим вимогам.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.