Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ірина Гримак

Фб Гримак

Вівторок, 29 листопада 2022, 17:15

Голові Львівської облради та її заступникам встановили оклад і премії на 2023 рік

Ірина Гримак

Депутати облради встановили голові Львівської облради та її заступникам посадовий оклад і премії на 2023 рік.

Сьогодні, 29 листопада, на сесії Львівської обласної ради депутати погодили встановлення умов оплати праці голові обласної ради, першому заступникові та заступникові голови обласної ради на 2023 рік.

"За" проголосували 45 депутатів. 

З 1 січня 2023 року встановлюються умови оплати праці голови обласної ради Ірини Гримак, першого заступника Євгена Гірника та заступника Юрія Холода на рік.

Зарплата Ірини Гримак у 2023 році складатиметься зі:

- посадового окладу згідно зі штатним розписом;

- надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування;

- надбавки за  вислугу років у розмірі 30% (у 2021 році було 25%) посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг;

- надбавки за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років.

Також Гримак отримуватиме щомісячно премію не більше 200% (у 2021 році було 100%) від зарплати та щорічно – матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення у розмірі середньомісячної зарплати.

Перший заступник голови обласної ради Євген Гірник у 2023 році отримуватиме: посадовий оклад; надбавку за 3 ранг посадової особи; надбавку за вислугу років у розмірі 15% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг; надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років; щомісячне преміювання в розмірі до 200% (у 2021 році було 100%) посадового окладу; доплату за науковий ступінь кандидата економічних наук у розмірі 5% посадового окладу.

Також щорічно йому виплачуватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення у розмірі середньомісячної зарплати.

Заступник голови обласної ради Юрій Холод у 2023 році отримуватиме:

- посадовий оклад згідно зі штатним розписом;

- надбавку за 3 ранг посадової особи місцевого самоврядування;

- надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років;

- щомісячне преміювання щомісячно в розмірі до 200% (у 2021 році було 100%) посадового окладу за фактично відпрацьований час.

Йому також щорічно виплачуватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Нагадаємо, на першій сесії, яка відбулася 1 грудня 2020 року, головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак від Європейської Солідарності, а її заступниками стали: перший заступник голови Львівської облради – депутат ВО Батьківщина Євген Гірник та заступник голови Львівської облради – депутат від Слуги народу Юрій Холод.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.