Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ліси Львівщини

Середа, 7 грудня 2022, 16:40

Львівське лісництво увійшло до складу Карпатського лісового офісу з центром в Ужгороді

ліси Львівщини

В Україні у межах лісової реформи створили "Карпатський лісовий офіс", який об’єднує закарпатські, львівські та івано-франківські лісництва.

Про це повідомив начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита на своїй сторінці у Фейсбуці.

В Ужгороді у рамках реформи лісової галузі, згідно з якою передбачено замість 24 міжрегіональних управлінь лісового та мисливського господарства сформувати 9 регіональних офісів, створили "Карпатський лісовий офіс", який об’єднує закарпатські, львівські та івано-франківські лісництва.

"Керівництво держави прийняло таке рішення на підставі показників роботи Закарпаття в умовах воєнного стану, економічного зростання, ефективності функціонування органів виконавчої влади в регіоні та сприятливого суспільно-політичного й економічного клімату. Боротьба за право стати центром західного лісництва країни була надзвичайно складною" – написав Віктор Микита.

Директором "Карпатського лісового офісу" призначили Володимира Бедзяна, директора ДП "Коростенське лісомисливське господарство" Житомирського обласного управління.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.