Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська міськрада

Вівторок, 20 грудня 2022, 11:16

Комунальне підприємство Львова втратило понад 60 мільйонів через неефективність керівництва

Львівська міськрада

Аудитори виявили у КП "Адміністративно-технічне управління" втрати з бюджету на 64 мільйони гривень.

Про це повідомила пресслужба Західного офісу Державної аудиторської служби України.

Держаудитслужба провела ревізію фінансово-господарської діяльності КП "Адміністративно-технічне управління" з 1 січня 2019 року по 30 липня 2022 року та виявила неефективні управлінські дії, що призвели до втрати майже 64 млн грн.

Зокрема, аудитори встановили, що виконком Львівської міськради приймав необґрунтовані рішення щодо порядку зарахування плати за користування місцями розміщення зовнішньої реклами, які є у комунальній власності, що призвело до втрати 41,2 млн грн.

"Майже 13,6 млн грн непродуктивно витрачено при виплаті зарплати працівникам. Причиною стало неврегулювання коефіцієнтів співвідношень розмірів місячних посадових окладів керівників, професіоналів і фахівців; виплата премій у відсотках від посадового окладу без урахування фактично відпрацьованого часу; наявність підрозділів з функціями, які дублюються іншими відділами чи органами виконавчої влади, а також загалом неналежний контроль Департаменту містобудування Львівської міської ради як органу, уповноваженого управляти комунальним підприємством" – наголосили у Держаудитслужбі.

Через здійснення закупівель без проведення конкурсу в системі Prozorro комунальне підприємство неефективно витратило понад 2 млн грн, а надання платних послуг відділом дизайну та хімічною лабораторією підприємства за цінами, нижчими від собівартості, призвело до недоотримання ще 1,9 млн грн доходів.

Крім цього, у 2017 році КП "Адміністративно-технічне управління" розмістило кошти на депозитних рахунках ПАТ "Діамантбанк", який визнали неплатоспроможним. Це може призвести до втрати 3,9 млн грн.

Аудитори надіслали вимоги про усунення виявлених порушень керівництву КП "Адміністративно-технічне управління", а матеріали ревізії передадуть до поліції Львівщини.

Зазначимо, КП "Адміністративно-технічне управління" займається наглядом за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та громадянами вимог про рекламу, благоустроєм, екологічним станом.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.