Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

електропостачання

Середа, 18 січня 2023, 09:37

Укренерго встановив на Львівщині ліміт споживання електроенергії у 50% від потреби

електропостачання

Через ліміт споживання електроенергії для області на рівні 50% ймовірне вимкнення світла у час "можливих відключень".

Про це повідомляє "Львівобленерго" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 18 січня, на території Львівської області енергетики застосовують графік погодинних вимкнень електроенергії, однак через низький ліміт споживання для області ймовірна відсутність світла у час "можливих відключень".

"У середу НЕК "Укренерго" встановило ліміт споживання для Львівщини на рівні попереднього дня – 518,4 мегавата, що складає орієнтовно 50% від потреби Львова та області. У зв'язку з цим діє графік погодинних відключень, у тому числі ймовірна відсутність електроенергії у час "можливих відключень" (білі клітинки графіку).

Ліміт формується та застосовується у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію. При будь-якому перевищенні ліміту енергетики змушені застосовувати графіки відключень.
Ліміт для кожної області визначає НЕК "Укренерго", зважаючи на загальну ситуацію в енергосистемі України" – йдеться в повідомленні.

 

Додамо, з 2 грудня 2022 року на території Львівської області впровадили графік подачі електроенергії, який передбачає подачу світла лише 8 годин на добу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.