Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ліс

google.com

Середа, 25 січня 2023, 14:50

Дейнека очолив Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства

ліс

Раніше Анатолій Дейнека керував Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

У четвер, 19 січня, у Львові розпочало роботу єдине Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства. Воно поглинуло Львівське, Закарпатське та Івано-Франківське обласні лісничі управління і відповідно 50 державних лісових господарств Карпатського регіону.

Про це на своїй вебсторінці повідомила пресслужба відомства.

Реструктуризацію здійснили згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 1003 “Деякі питання реформування управління лісової галузі“.

За даними аналітичної системи YouControl очільником новоствореної установи став депутат від "Слуги народу" Львівської обласної ради Анатолій Дейнека. Відтепер під його керівництвом опинились 19 державних лісових підприємств Закарпаття, 16 лісових офісів Івано-Франківщини, 11 місцевих філій Львівщини та 4 національні природні парки — "Сколівські Бескиди", "Бойківщина", "Зачарований край" і Галицький національний природний парк.

Єдине Західне міжрегіональне управління відповідатиме за охорону й захист лісових насаджень, лісорозведення й лісовідновлення та увесь комплекс інших функцій, включно зі заготівлею та реалізацією деревини. До того ж суттєве скорочення адміністративного апарату стимулюватиме прозорий продаж деревини і пиломатеріалів, оновлення матеріально-технічної ба­зи та реалізацію нових методів висаджування лісу.

Натомість припинення діяльності лісових господарств реформа не передбачає: відбудеться лише перерозподіл повноважень. Частково їх здійснюватиме центральне державне підприємство, частково — лісництва.

У Кабінеті Міністрів пояснили, що створення сучасної консолідованої лісогосподарської системи європейського зразка зміцнить кризове становище галузі в умовах війни, уможливить застосування нових фінансових інструментів та сприятиме залученню масштабних зовнішніх інвестицій у лісову індустрію держави. Таким чином, лісовим та мисливським господарствам вдасться збільшити власні ресурси та частково відшкодувати завдані війною збитки у майже 16 мільярдів гривень.

Загалом у межах країни ліквідували 24 обласних управлінь із подальшим створенням 9 міжрегіональних відомств і реорганізували 158 лісогосподарських підприємств шляхом об’єднання в державне підприємство «Ліси України».

Нагадаємо, у 2018 році Анатолій Дейнека задекларував понад 570 000 грн загального доходу. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.