Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

П'ятниця, 27 січня 2023, 11:32

У Львові планують придбати військові облігації на майже 700 мільйонів гривень

Львівська міськрада

Виконком дозволив придбати військові облігації на 680 мільйонів гривень.

Вчора, 27 січня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про розміщення тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету Львівської МТГ шляхом придбання державних цінних паперів у 2023 році.

Як пояснила директорка департаменту фінансової політики Львівської міськради Вікторія Довжик, йдеться про купівлю військових облігацій, які випускаються у воєнний час і мають цільове спрямування для підтримки ЗСУ та бюджету держави у час війни.

"Пропонується розмістити 680 млн грн, які на сьогодні є у міському бюджеті внаслідок того, що минулого року з нас не було знято державою реверсної дотації. Ці кошти пропонується розмістити терміном на 6 місяців. Після прийняття цього рішення проведемо конкурс на вибір дилера – фінансової установи серед переліку банків, який затверджений Міністерством фінансів. Вони будуть від нашого імені брати участь в аукціоні купівлі таких цінних паперів" – наголосила Вікторія Довжик.

Виконком доручив до 10 лютого цього року спеціально створеній для цього конкурсній комісії провести конкурс з відбору первинного дилера та визначити його переможця, а департаменту фінансової політики міськради укласти договір з первинним дилером про обслуговування рахунку у цінних паперах та генеральну угоду або інший відповідний договір.

Нагадаємо, що у січні цього року Львівська ОВА також придбала військові державні облігації вартістю у 500 млн грн для підтримки обороноздатності держави.

Додамо, військові облігації – це інвестиційний інструмент підтримки державного бюджету, доступний для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів.

Кошти від облігацій, залучені в державний бюджет України, використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану – соціальні та оборонні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.