Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

школа на Львівщині

Вівторок, 14 лютого 2023, 15:02

На Львівщині у січні подорожчала дошкільна та початкова освіти

школа на Львівщині

У січні, у порівнянні з груднем, на 47,1% збільшилася вартість послуг дошкільної та початкової освіти.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Загалом, за місяць споживчі ціни у Львівській області підвищилися на 1% (в Україні – на 0,8%). Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої за місяць підвищилися на 1,6%.

У житлово-комунальній сфері на 0,2% збільшилася плата за оренду житла. Вартість комунальних послуг не змінилася. Матеріали для утримання і ремонту житла подорожчали на 0,9%.

У сфері транспорту на 1,8% подешевшали паливо та мастила. Вартість транспортних послуг збільшилася на 0,7%, зокрема проїзд у міжміському поїзді подорожчав на 3%, у приміському автобусі – на 1,4%.

У сфері охорони здоров’я на 2,4% подорожчали амбулаторні послуги, у тому числі консультативні послуги – на 4,5%, стоматологічні – на 2,3%, діагностичні – на 2,2%.

Вартість послуг дошкільної та початкової освіти збільшилася на 47,1%, послуг у сфері страхування особистого транспорту – на 8,1%, поштових послуг – на 4,5%, послуг ремонту взуття – на 2,7%, перукарень – на 2,6%, хімічного чищення одягу – на 2,5%.

Нагадаємо, у грудні 2022 року, у порівнянні з листопадом, на 2,9% подорожчали паливо та мастила.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.