Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

дитячий одяг

Фб Асоціації місцевих рад

Прес-реліз,   Вівторок, 21 березня 2023, 15:01

Асоціація місцевих рад передала закладам освіти Львівщини понад 350 комплектів дитячого одягу

дитячий одяг

Асоціація місцевих рад "Ради Львівщини" передала понад 350 комплектів дитячого одягу вартістю близько два мільйони гривень.

Про це повідомляє Асоціація місцевих рад "Ради Львівщини" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Асоціація місцевих рад "Ради Львівщини" передала понад 350 комплектів дитячого одягу на суму близько 2 млн грн від UNICEF Ukraine комунальним закладам освіти Львівщини.

У кожному з пакунків – новенькі куртки, штани, взуття, шапки, светри і шкарпетки для дітей віком до 12 років.

Доправили пакунки з одягом до навчальних закладів Львівщини волонтери і працівники Асоціації та Львівської обласної ради.

"Завдяки скоординованій співпраці з українськими і міжнародними благодійними організаціями та фондами, вдалося оперативно відреагувати на запити освітніх установ. Навчальні заклади Львівщини є другим домом для дітей, які приїхали до нас з охоплених війною територій. Наше спільне завдання – допомогти їм краще адаптуватися до нових умов, аби вони могли почуватися тут захищено і комфортно" – повідомив голова Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" Данило Сороковий.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.