Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

бруківка

Вівторок, 4 квітня 2023, 13:40

Львівводоканал придбає нову бруківку за понад 200 тисяч гривень

бруківка

Львівводоканал придбає за 218 тисячі гривень 700 м² бруківки у ТзОВ "Пласт-Інвест".

Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" провело тендер у системі ProZorro на придбання бруківки, яку переможець тендеру має поставити до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартував 29 березня, участь у ньому взяли ТзОВ "Пласт-Інвест" та ПП "Застава" з пропозиціями у 218 022 грн та 224 000 грн відповідно. Переможцем торгів обрали ТзОВ "Пласт-Інвест", а очікувана вартість послуг становила 224 000 грн.

 

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має надати "Львівводоканалу" 700 м² бруківки, розміром 20 х 10 см та товщиною 6 см.

Бруківка повинна бути новою, 2023 року виготовлення. Вироби повинні мати правильну геометричну форму, а гарантій термін зберігання – не менше 12 місяців з дати виготовлення.

Не приймаються до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, або ж чи ввезені з території цих країн.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Пласт-Інвест" зареєстроване з 2004 року у селі Жирівка на Львівщині, займається виготовленням виробів із бетону для будівництва. Власниками фірми є львів'янин Ярослав Мазар, мешканець Рахова на Закарпатті Василь Мазар та громадянин Чехії Мирослав Їрковскі. 

Нагадаємо, бруківку, яку під час ремонту демонтують з львівських вулиць, відвозять на зберігання на територію очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал" на вул. Пластовій, 13.

Ще у жовтні 2019 року у місті зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити демонтаж бруківки. За словами автора петиції, громада Львова обурена неодноразовими випадками демонтажу та вивезення історичної бруківки.

Зокрема, у березні 2019 року активіст знайшов львівську бруківку на смітнику, яку викинули на мулових полях ЛКП "Львівводоканал". 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.