Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Фб Козицького

Вівторок, 11 квітня 2023, 14:53

Козицький розпорядився ліквідувати три державні установи з соцзахисту

Максим Козицький

Максим Козицький затвердив ліквідацію трьох держустанов з надання соціальних послуг, приєднавши їх до Львівського центру соціальних служб.

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 208/0/5-23ВА від 7 квітня 2023 року.

Максим Козицький своїм розпорядженням затвердив реорганізацію тьох державних установ з надання соціальних послуг – Центру соціально-психологічної допомоги, Соціального центру матері і дитини та Соціального гуртожитоку.

"З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг та максимального урахування потреб у єдиних підходах та стандартах мешканців Львівської області зобов'язую реорганізувати Центр соціально-психологічної допомоги у Львівській області, Соціальний центр матері і дитини у Львівській області, Соціальний гуртожиток у Львівській області шляхом приєднання до Львівського обласного центру соціальних служб" – йдеться у розпорядженні.

Згідно з цим рішенням, всі три установи приєднають Львівського обласного центру соціальних служб.

Крім цього, Козицький постановив створити комісії з реорганізації цих соцзакладів, а Львівський обласний центр соціальних служб визнав правонаступником майна, всіх прав та обов'язків Центру соціально-психологічної допомоги, Соціального центру матері і дитини та Соціального гуртожитку.

Додамо, у 2022 році у Львівській міськраді громадськості та депутатам представили план реформування сфери соціальних послуг міста.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.