Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівобленерго

Середа, 24 травня 2023, 10:17

На Львівщині зростуть тарифи на електроенергію

Львівобленерго

НКРЕКП схвалила підвищення тарифів для "Львівобленерго", що є основою для перегляду тарифів для населення.

Про це повідомляє Finance.ua.

Вчора, 23 травня, на своєму засіданні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) підвищила тарифи на розподіл електричної енергії для ПАТ "Львівобленерго" та низки інших обленерго. 

Зокрема, в залежності від класу напруги тарифи для обленерго з червня будуть збільшенні від 7% до 34%. З липня розцінки будуть ще більші в середньому на 23%.

Двоетапне підвищення тарифів на розподіл з 1 червня та з 1 липня отримали "Вінницяобленерго", "Волиньобленерго", "ДТЕК Дніпровські електромережі", "Закарпаттяобленерго", "ДТЕК Київські електромережі", "ДТЕК Київські регіональні електромережі", "Львівобленерго", "Миколаївобленерго", "ДТЕК Одеські електромережі", "Полтаваобленерго", "Прикарпаттяобленерго", "Сумиобленерго", "Тернопільобленерго", "Харківобленерго", "Хмельницькобленерго", "Черкасиобленерго", "Чернігівобленерго", а "Укрзалізниця", "Нафтогаз Тепло".

Зазначимо, це рішення це рішення НКРЕКП стане обґрунтування для зміни тарифів для населення, які завершують дію 31 травня.

Нагадаємо, до червня цього року уряд зберіг фіксовану ціну на електроенергію для населення, яка діяла ще у 2022 році.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.