Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Середа, 24 травня 2023, 15:53

У Львові за п'ять років на аукціоні продали понад 350 комунальних приміщень та будівель

Львів

Загалом за п'ять років місто заробило на приватизації мільярд гривень

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Станом на травень цього року, починаючи з серпня 2018 року, Львівська міська рада провела 356 онлайн-аукціонів з малої приватизації у системі ProZorro та заробила мільярд гривень.

Середня конкуренція на торгах становила майже 3 учасники, а ціна за підсумками е-аукціонів зросла майже вдвічі.

Найбільше зростання ціни – у понад 6 разів, відбулося на торгах з приватизації котельні площею 740,6 кв.м: її реалізували за понад 24 млн грн, а конкуренція становила понад 10 учасників.

Як пояснила керівниця управління комунальної власності Львівської міськради Інна Свистун, приміщення, які виставляють на аукціон, абсолютно різні як за площею, так і місцем розташуванням.

"У нас були випадки, коли перший аукціон був неуспішний, проте під час повторного аукціону, коли система оголошує мінус 50% стартової ціни, було багато охочих, і ціна підіймалася вище аж рівня стартової ціни" – наголосила  Інна Свистун.

Загалом торік міський бюджет Львова отримав 55 млн грн від приватизації приміщень у ProZorro. Продажі, а цього року – 63 млн грн.

Також з 24 лютого 2022 року у місті відбулося майже 50 аукціонів, що принесли до бюджету Львова понад 90 млн грн.

Нагадаємо, станом на липень 2019 року через електронну систему ProZorro у місті продали 90 об’єктів, загальною площею більш як 10 тисяч кв.м. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.