Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

лавочки у Львові

Вівторок, 13 червня 2023, 14:51

У Львові витратять понад 400 тисяч гривень на лавочки у парках міста

лавочки у Львові

Львівська міськрада замовила за 416 тисяч гривень у львівської фірми лавки, стільці та лежаки, які облаштують у парках Львова.

Управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради провело тендер у системі ProZorro на встановлення лавок, стільців та лежаків на території парків Львівської МТГ, які переможець тендеру має здійснювати до 15 жовтня 2023 року.

Участь в аукціоні взяли ТОВ "БК "Західєвробуд" та ТОВ "ВілКом Монтаж", які запрпонували за свої послуги 416 750 грн й 417 000 грн відповідно. Переможцем тендеру обрали ТОВ "БК "Західєвробуд", а очікувана вартість послуг становила 450 000 грн.

Переможець тендеру має встановити для управління екології та природних ресурсів міськради у 15 парках Львова 115 лавок, 74 стільці та 26 лежаків.

Зокрема, вуличні меблі встановлять у таких парках: "700-річчя Львова", "Замарстинівський", "Під Голоском", "На Валах", парк ім. Івана Франка, парк Святого Івана Павла ІІ Папи Римського, "Горіховий гай", "Піскові озера", "Високий замок", "Снопківський", "Залізна вода", "Погулянка", "Личаківський парк", "Майорівка" та "Озеро Левандівське".

Найбільше лавок встановлять у парку "На Валах", стільців – у парках "Горіховий гай" та "Піскові озера", лежаків – у парках "700-річчя Львова", "Замарстинівський", Святого Івана Павла ІІ Папи Римського та "Озеро Левандівське".

Не приймаються до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, чи ввезений з території цих країн. 

 

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "БК "Західєвробуд" зареєстроване у Львові з 2019 року, займається спеціалізованими будівельними роботами. Фірма належить львів'янці Наталії-Златі Прус.

Додамо, у вересні 2022 року управління екології міськради замовило за 24 млн грн послуги з утримання львівських парків.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.