Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівщина

Середа, 7 червня 2023, 15:54

На Львівщині зареєстрували найбільше безробітних з вищою освітою

Львівщина

Станом на червень в області через центри зайнятості роботу шукали 3 738 безробітних.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на 1 червня 2023 року у Львівській обласній службі зайнятості роботу шукали 3 738 осіб зі статусом безробітного. Більшість з них – жінки (71,9%), 28,3% – складала молодь віком до 35 років, 40,6% – жителі сіл.

Серед зареєстрованих безробітних 54% мали вищу освіту, 33% – професійно-технічну, 13% – загальну середню.

У червні служба зайнятості оперувала інформацією про наявність в області 6 226 вакансій, тобто в середньому на одне вільне робоче місце претендував один безробітний.

Середня заробітна плата в актуальних вакансіях, які задекларували працедавці, становила 11 тисяч гривень. Найвища винагорода зафіксована у таких сферах економіки як водопостачання, каналізація, поводження з відходами (14,4 тис. грн), сільське, лісове та рибне господарство (13,3 тис. грн), будівництво (13,1 тис. грн), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (12,9), професійна, наукова та технічна діяльність (12,4 тис. грн).

За кількістю вільних робочих місць і вакантних посад в області лідирує Львівська філія обласного центру зайнятості, де є понад 4 тисячі варіантів працевлаштування. Значно менше вакансій у Червоноградській (688), Дрогобицькій (447), Стрийській (364), Золочівській (331), Яворівській (267) та Самбірській (124 вакансії) філіях ЛОЦЗ.

Нагадаємо, найбільше вакансій в області є для швачок та водіїв автотранспортних засобів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.