Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська ОВА

Львівська ОВА

Неділя, 18 червня 2023, 09:16

Львівська ОВА створила координаційний центр підтримки цивільного населення

Львівська ОВА

Відповідне розпорядження видав начальник Львівської ОВА Максим Козицький 9 червня. 

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький підписав розпорядження про утворення координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській обласній військовій адміністрації.

Крім того, за розпорядженням Козицького, при районних державних адміністраціях будуть утворені офіси з підтримки цивільного населення, які матимуть за завдання надавати консультативну, правову та практичну допомогу людям на місцях.

Розпорядження було видане в рамках постанови Кабінету Міністрів України від 9 травня 2023 року № 470 «Про координаційні центри підтримки цивільного населення», яка передбачає створення таких центрів у всіх областях України.

Координаційний центр планує забезпечити ефективне співробітництво між органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями та міжнародними партнерами у сфері соціальної захищеності та реалізації прав людей.

Координаційний центр складатиметься з представників Львівської обласної влади, районних влад, органу соцзахисту населення, управління освіти та науки, управління культури й туризму, управління охорони здоров'я, управління молодіжної політики та спорту, управління житлово-комунального господарства та інфраструктури тощо.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.